Новости, Новости компаний

Постачання газу для населення України компанією «Твій газзбут»

Постачання газу для населення України компанією «Твій газзбут»
20.09.2021 17:47

Нещодавно в Україні стало можливим самостійно вибирати для себе постачальника газу. Це відкриває великі можливості для населення в плані економії не тільки в опалювальний сезон, але і практично весь рік.

Всі постачальники газу для населенняпропонують різні тарифи, а тому, якщо провести нескладні розрахунки, можна цілий рік вибирати зручний і вигідний варіант для споживання газу з максимальною вигодою для себе. Компанія «Твій газзбут» пропонує постачання блакитного палива не тільки для населення, але і для промислових об’єктів.

Тонкощі вибору постачальника газу і тарифу

Щоб не помилитися з вибором постачальника газу, необхідно вивчити всі пропозиції компаній, які є у вашому регіоні. Саме таким чином і створюється конкуренція, яка і впливає на вартість блакитного палива. Також варто враховувати, що ціна залежить і від європейського ринку — більшу частину газу ми отримуємо саме звідти.

Компанія «Твій газзбут» сьогодні працює з 17 різними постачальниками газу, і має свої представництва у багатьох містах України. З нею співпрацює велика кількість українців, тому що це надійна організація, яка пропонує і вигідні тарифи, і на професійному рівні надає свої послуги.

Перейти до нового постачальника дуже просто:

● вам необхідно лише відправити запит в компанію, з якою ви хочете укласти договір;

● після цього компанія-постачальник відправляє оповіщення в компанію, з якою ви співпрацювали раніше;

● вам повинно прийти повідомлення про те, з якого саме числа вам будуть надаватися послуги.

Компанія-постачальник може відмовити вам у співпраці, якщо у вас є серйозні борги по оплаті комунальних послуг.

Вибрати тариф теж дуже легко. Є такі варіанти в компанії «Твій газзбут»:

● помісячний тариф. В даному випадку кожен місяць ціна на газ буде різною;

● річний. Ви укладаєте договір, головна умова якого — це фіксована щомісячна сума оплати за газу;

● рівномірний тариф. Вам потрібно вказати обсяг газу, який вам необхідний за рік. Після цього вираховується щомісячна сума;

● зимовий тариф. Ви можете оплачувати постачання газу за літніми тарифами. Також в даному випадку можна платити в розстрочку.

Як видно, тарифів багато і ви самі вибираєте той, який вас найбільше влаштує — вже багато жителів України значно заощадили таким чином. Зовсім недавно уряд контролював і постачальників, і встановлювало ціни на газ. Сьогодні кожен українець може вибирати ті умови газопостачання, які його в повній мірі влаштують.

20.09.2021 17:47


Об Авторе

Александр Чубукин