Новости, Политика

Прокурор із Запоріжжя сфотографував Тимошенко в США

Прокурор із Запоріжжя сфотографував Тимошенко в США

2 (2)Виходець із Запоріжжя, Прокурор ГПУ Владислав Куценко на своїй сторінці у Фейсбук  виклав фото, зроблені ним в одному з книжкових магазинів США, та написав пост під назвою «Сфотографував Юлію Тимошенко в Штатах!».

На фото прокурор демонструє американськи книжки, з полиці «BEST BOOKS» («КРАЩІ КНИЖКИ»), які перебувають у масовому продажі в США, та в яких містяться фотографії Юлії Тимошенко та коментарі щодо її діяльності.

У своєму пості Куценко написав:

«Сфотографував Юлію Тимошенко в Штатах!

Несподівано зустрів її у книжковому магазині.

У звичайному американському супермаркеті, у типовому книжковому магазині на полицях «BEST BOOKS» («КРАЩІ КНИЖКИ»), проглядаючи книжки про політику, зустрів її — Юлію Тимошенко.

Не дивуйтесь, а знайте! Американці дуже багато пишуть і читають про Україну. Дуже багато! А згадуючи Україну, зазвичай згадують про Тимошенко. Подобається це комусь чи ні, але це факт.

І це не якась там політична реклама, а це книги (не одна книга, а книги) різних американських авторів про політику, з фото Юлії Тимошенко та з коментарями щодо її діяльності. Позитивними коментарями».

1 (1)

Також, прокурор зазначив, що ці книги видані міліонними тиражами і масово продаються у вільному доступі для всіх бажаючих у супермаркетах, аеропортах та торгівельних центрах.

«І що цікаво, пишуть про неї, як прихильники так і жорсткі критики Д.Трампа, як симпатики республіканців так і демократів» — зазначив Куценко.

Також, Куценко виклав фото глобусів та мап, що продаються в магазинах США та з цього приводу зазначив —  «А ще приємніше бачити в усіх без виключення мапах, атласах, глобусах, що продаються в магазинах США – Крим, який позначений єдиним кольором з Україною, як невід’ємна частина нашої держави».

Нагадаємо, що прокурор Куценко ініціював кримінальне провадження проти Валерії Гонтаревої в часи її перебування на посаді голови Національного Банку України і директора ФГВФО Костянтина Ворушиліна .

На думку багатьох експертів, саме ця справа підштовхнула Гонтареву до написання заяви про відставку.

У 2016 році Патріарх Філарет нагородив Куценка Благословенною грамотою з відзнакою, а у 2018 році Орденом Святого Георгія Побідоносця (Юрія Переможця) «За боротьбу зі злом».

7 (2)

06.09.2018 13:28

Об Авторе

Александр Чубукин