Війна, Новини, Суспільство, Фото-відео

Роздає дітям «автомати», малюють «зетки»: історія зради вчительки молодших класів на Запоріжжі (ФОТО)

Роздає дітям «автомати», малюють «зетки»: історія зради вчительки молодших класів на Запоріжжі (ФОТО)
22.02.2024 11:02

Натягнути на голови дітей кокошники та роздати іграшкові автомати – основна «педагогічна» діяльність Надії Панаєтової, яка подалася до фейкових депутатів Мелітопольського району.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на «РІА М».

Надія Панаєтова
ПІБ: Панайотова Надія Борисівна
Дата народження: 29.10.1990 (33 роки)
Місце народження: смт. Приазовське, Мелітопольський район, Запорізька область
Місце проживання: с. Девнинське, Мелітопольський район, Запорізька область

Ще одна зрадниця з Мелітопольського району Надія Панаєтова народилася у смт Приазовське. За словами знайомих, до повномасштабної війни затяту любов до Росії жінка ніколи не демонструвала.

Своє покликання Панаєтова бачила у педагогіці, тому закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького та здобула спеціальність «вчитель молодших класів».

За вчительський стіл Приазовського ліцею Надія сіла у 2015-му році та так і залишилася – ні війна, ні окупація не змогли змусити її залишити насиджене місце. Більше того, після 24 лютого Панаєтова одна з перших вирушила на уклін до рашистів. Вона жваво підлаштувалася під політику окупантів і розпочала навчальний процес за так званими “російськими стандартами навчання”.

  • На уроках змушувала учнів малювати малюнки із символікою Z для підтримки військовослужбовців вс рф. Також переконувала учнів у тому, що “України як держави просто не існує” і закликала до “майбутнього життя у російській федерації”, — пишуть жителі Мелітопольського району.

Змалку школярі віджатої «приазовської сош №9» навчаються тримати в руках автомати. Поки що, через вік, іграшкові. Але з таким вихованням вже через кілька років їм спокійно видадуть справжні десь у тренувальному таборі юнармії.

Зрозуміло, як і інші колобки, жадібні до уваги та слави, Панаєтова подалася до фейкових депутатів від партії «єдина росія». Ну, а там уже все за стандартом – партійні збори, виходи «до народу», торгівля собою тощо.

Зрадниця Надія Панаєтова вже є в базі «Миротворець» як зрадниця батьківщини, посібниця рашистських загарбників та терористів та співучасниця злочинів російської влади проти України та її громадян. А незабаром Панаєтова може отримати й офіційну підозру у колабораціоністській діяльності.

Підписуйтесь на Акцент в
22.02.2024 11:02


Об Авторе

Игорь Гурьев