Війна, Новини, Фото-відео

«Шити або купувати»: на Запоріжжі окупанти «перевдягають» школярів у камуфляж

«Шити або купувати»: на Запоріжжі окупанти «перевдягають» школярів у камуфляж
26.11.2023 19:03

Мова йде про так звані «кадетські класи», які вже створено у Мелітополі та районі.

Про це повідомляє «РІА М», передає «Акцент».

На базі шкіл створюють не лише численні організації на кшталт «Орлята Росії» та «Рух перших», але й відкривають кадетські класи, де співробітники Росгвардії зі шкільної лави виховують майбутніх «карателів». Такі класи вже відкриті на базі однієї зі шкіл села Костянтинівка та у Мелітополі в одному з найбільших навчальних закладів – школі №15.

До речі, за інформацією місцевих жителів, керівництво школи №15 змушує батьків самостійно забезпечувати дітей військовою формою.

  • пропонують або купувати, або самостійно шити собі форму. Також кажуть, що кількість таких класів збільшуватиметься, повідомляють батьки школярів.

А ось директор школи №9 забороняє дітям у Мелітополі спілкуватися у месенджерах телефоном зі своїми однокласниками та іншими дітьми, які перебувають на території України. Причина дуже дивна:

  • Вона каже, що коли діти виростуть, то їм доведеться потрапити зі своїми однокласниками по той бік фронту. У такий спосіб вчителі намагаються налаштувати дітей один проти одного. Розповідають їм брехливу історію, намагаючись вбити Україну на окупованій території, – прокоментував Мелітопольський міський голова Іван Федоров.
Підписуйтесь на Акцент в
26.11.2023 19:03


Об Авторе

Игорь Гурьев