Погляд, Події, Суспільство, Україна

Скільки коштує орендувати квартиру в Запоріжжі у квітні 2024

Скільки коштує орендувати квартиру в Запоріжжі у квітні 2024
22.04.2024 17:33

Під час війни значно збільшилася кількість українців, яким доводиться орендувати квартиру. Журналісти «Акценту» дослідили, як змінилася вартість оренди житла в Запоріжжі за час повномасштабного вторгнення та де його можна недорого винаймати.

Сайт оголошень OLX опублікував статистику за січень-грудень 2023 року, за якою можна визначити, де в Україні найдешевше житло.

Ціни на квартири в Україні за містами виглядають так:

  • за 3 000 — 5 000 грн зняти квартиру — Харків, Суми, Чернігів, Запоріжжя, Миколаїв.
  • за 6 000 — 7 0000 грн зняти квартиру — в Одесі або Кропивницькому.
  • за 8 000 — 10 000 грн зняти квартиру — Дніпро, Рівне, Тернопіль, Чернівці, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Черкаси, Полтава.

У коментарі «Суспільному» агентка з нерухомості Яна Бакламіщева зауважила, що з масовим збільшенням приїжджих, ціни на оренду дуже виросли.

«Якщо до повномасштабного вторгнення можна було винаймати нормальну однокімнатну квартиру десь за 3000 — 3500 гривень, то зараз — це 5000 — 7000 гривень», — говорить агентка.

Як підкреслює Яна, найбільшу популярність щодо оренди житла мають саме однокімнатні квартири.

«Ціни на двокімнатні й трьохкімнатні квартири приблизно з однієї ціни починаються, умовно з 5 тисяч гривень, адже ціна на комунальні послуги в них вища. Саме тому попит на трьохкімнатні квартири нині невеликий»

У Запоріжжі ціни на однокімнатну квартиру стартують від 1,7 тисячі гривень на місяць. За таку суму можна орендувати житло на правому березі річки Дніпро у Дніпровському районі. Ремонт у квартирі старий, техніка відсутня, однак є деякі меблі та газова плита.

Запоріжжя / Фото: OLX

За 3,5 тисячі гривень можна знайти однокімнатну квартиру в центрі міста. Орендодавець наголошує на наявності усіх необхідних меблів та техніці.

Запоріжжя / Фото: OLX

Найвища ціна укомплектованих помешкань зі свіжим ремонтом та сучасною побутовою технікою — 21 тисяча гривень. В зоні досяжності є паркова зона, ресторан, басейн, магазин і автомийка, у пішій доступності навіть спортивний комплекс.

Запоріжжя / Фото: OLX

Стартова ціна на двокімнатну квартиру — 2,5 тисячі гривень на місяць. В приміщені знаходяться базові необхідні меблі для проживання. Власник цього житла дозволяє утримувати домашніх тварин.

Запоріжжя / Фото: OLX

Якщо ви шукаєте житло з затишним ремонтом та базовими предметами, які потрібні в кожному будинку, то за 5 тисяч гривень у Вознесенівському районі можна винайняти таку двокімнатну квартиру. Власник зазначає, що в оселі підключено кабельне ТБ та інтернет, наявна гаряча вода, а біля будинку знаходиться паркінг з охороною.

Запоріжжя / Фото: OLX

Найдорожчий та комфортний варіант двокімнатної квартири в центрі міста — 20 тисяч гривень. Помешкання розташоване нижче проспекту, у пішій доступності абсолютно вся інфраструктура, парки, р. Дніпро, центральна набережна.

Запоріжжя / Фото: OLX

Раніше «Акцент» вже аналізував ринок нерухомості в Україні. За попереднім аналізом, найбільш доступними залишаються квартири у Херсонській та Запорізькій областях, а найвищі ціни на купівлю
1-кімнатних квартир зафіксовані у Києві.

Підписуйтесь на Акцент в
22.04.2024 17:33


Об Авторе

Катерина Касімова