Здоров’я, Новини, Суспільство

Світовий рівень медичних послуг: Запоріжжя вітає UniClinic

Світовий рівень медичних послуг: Запоріжжя вітає UniClinic
18.08.2023 09:09

Промисловий центр України — Запоріжжя, тепер може похизуватись новою, сучасною медичною Клінікою — UniClinic, що відкрила свої двері для мешканців та гостей міста 15 серпня.

Нова приватна універсальна Клініка Запоріжжя відзначається своїм неймовірним масштабом, гострим прагненням до інновацій та єдина на Південному Сході України за рівнем оснащеності медичним обладнанням. UniClinic — не просто Клініка, це медичний комплекс, що об’єднує понад 50 різних медичних напрямків, надаючи пацієнтам можливість отримати повний спектр медичної допомоги, від консультацій до хірургічного втручання, в одному місці.

«UniClinic — один з найкрупніших та найпотужніших приватних медичних закладів України. Наша місія — надавати своєчасну, доступну, високоефективну, якісну та безпечну медичну допомогу українцям», — відзначає Дмитро Рязанов, співзасновник та провідний хірург клініки.

Сучасна будівля UniClinic охоплює 5 поверхів, на яких розташовані різні відділення, спеціалізовані на точних діагностичних методах та ефективному лікуванні:

  • Поліклініка з висококваліфікованими медичними працівниками, які покривають понад 50 медичних напрямків, включаючи сімейну медицину, педіатрію та вузькі спеціалізації.
  • Денний стаціонар для амбулаторного лікування пацієнтів
  • Діагностичний блок, де проводяться МРТ, КТ, УЗД, рентгенографія, мамографія та ендоскопічні дослідження на передовому обладнанні від світових лідерів Siemens та Fujinon. https://uniclinic.ua/diagnostichne-obladnannya-uniclinic
  • Власна Лабораторія з понад 200 видами аналізів, що дозволяє зручно та оперативно проводити дослідження прямо у Клініці. https://uniclinic.ua/laboratoriya-uniclinic
  • Хірургічний стаціонар для хірургічних втручань різних ступенів важкості та блок Інтенсивної терапії, який оснащений надсучасним медичним обладнанням.

UniClinic вражає не лише величезним масштабом, але й увагою до пацієнтів до дрібниць. Комфортні зони очікування з електронними табло з електронною чергою, ігрові куточки для дітей створюють затишну атмосферу для всієї родини.

«Ми мріяли створити не просто клініку, а унікальне медичне середовище, що задовольняє всі потреби суспільства та відповідає світовим трендам в медичній галузі», — зазначає Марк Марченко, співзасновник UniClinic та засновник та СЕО Sensar Development.

Незважаючи на випробування пандемії та війни, команді клініки вдалося не лише завершити будівництво, але й започаткувати надання високоякісної медичної допомоги в регіоні.

співзасновник UniClinic та засновник та СЕО Sensar Development Марк Марченко

Для того, щоб записатись на консультацію до лікарів-експертів UniClinic, ви можете здійснити запис на сайті https://uniclinic.ua/ або зателефонувати за номером 9-103 (безкоштовно з мобільних номерів). Також, для тих, хто потребує проходження комплексного обстеження, в UniClinic доступна можливість запису на консультацію та обстеження відразу у кількох спеціалістів в один день, що дозволить ефективно та швидко отримати повну картину вашого стану здоров’я.

Місцезнаходження UniClinic — вулиця Покровська, 8 у місті Запоріжжя.
Для попереднього запису звертайтесь за телефоном 9-103 (безкоштовно з мобільних телефонів).

Довідка:

UniClinic (власник ТОВ «КРАМ ІНВЕСТ»), — здійснює надання медичних послуг згідно з Наказом МОЗ України №191 від 01.02.2022 року: Реєстраційне досьє №184/22/М від 18.01.2022 року.

Підписуйтесь на Акцент в
18.08.2023 09:09


Об Авторе

Александр Чубукин