У Бердянську окупанти влаштували обшук церкви, забрали ключі й викликали пастора в комендатуру

Війна

Днями до церкви євангельских християн баптистів у Бердянську, що знаходиться на тимчасово окупованій території, увірвалися російські військові, влаштували обшук та перевірку документів у присутніх. Потім всіх вивели, замкнули будівлю, забрали ключі.

Про це повідомили на офіційній сторінці релігійної установи.

Вчора, 23 січня, пастора викликали в комендатуру міста Бердянська. Також у цей же день російська окупаційна влада закрила ще один Дім молитви в Бердянську. На цей раз – Другої церкви ЄХБ, що на вул. Івана Богуна.

Вимоги ті ж самі – відмова від української реєстрації і реєстрація в окупаційній адміністрації, – йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на Акцент в