Війна, Новини, Політичні новини

У ГУР пояснили, чим для рф стануть подальші бойові дії

У ГУР пояснили, чим для рф стануть подальші бойові дії
20.09.2022 18:45

У Головному управлінні розвідки зазначили, що оголошення загальної мобілізації у рф стане значним ударом по режиму путіна: подальші бойові дії стануть для країни-агресорки крахом.

Про це інформує Акцент з посиланням на Facebook-сторінку ГУР МО України.

Як зазначив представник Головного управління розвідки під час інтерв’ю виданню Kyiv Post, оголошення мобілізації у рф означитиме визнання, що росія не змогла виконати всі поставленні завдання, а так звана «спеціальна операція» не досягла результату і те, що йде реальна війна.

«Оголосити загальну мобілізацію – це значить оголосити війну Україні та визнати те, що Росія є країною-агресором. На сьогодні ми почали збирати інформацію – дуже підвищилася така мобілізаційна інформаційна риторика у Російській Федерації. Зюганов і інші російські політичні діячі говорять про те, що так, дійсно, йде війна, і що російська армія не може впоратися, потрібно оголошувати війну і мобілізацію. Знову ж таки, при цьому вони кажуть, що ми будемо вести війну не просто з Україною, а з НАТО і США, тому що вони воюють на боці України», — сказав представник розвідки.

За його словами, ресурс в росії вичерпний, а ми «намагатимемось завдати таких втрат, щоб ворог зрозумів, що подальші бойові дії стануть для нього крахом»:

«росія розуміє, що для захоплення усієї території України, а це є основною метою, рано чи пізно необхідно буде залучати додаткові ресурси. Оголошення загальної мобілізації тільки буде на руку нам, тому що протестні настрої в Росії слабкі, але молодь йти воювати не хоче. Ми провели аналіз російського соціуму і бачимо, що в основному підтримують війну режиму Путіна люди, яким за 50 років, що не підуть воювати. Піде воювати молодь – 20-30 років. Через те саме оголошення загальної мобілізації буде індикатором, який покаже наскільки російський народ готовий до продовження цієї кровопролитної війни. Ресурс в росії вичерпний. Ми намагатимемось завдати таких втрат, щоб ворог зрозумів, що подальші бойові дії стануть для нього крахом», – підсумував представник воєнної розвідки України.

Варто зазначити, що за даними Генштабу ЗСУ станом на 20 вересня з початку повномастабного вторгнення рф загальні бойові втрати особового складу противника орієнтовно склали майже 55 тисяч окупантів.

Підписуйтесь на Акцент в
20.09.2022 18:45


Об Авторе

Александр Коваль