Новини, Суспільство, Фото-відео

У Мелітополі комунальний колапс через негоду: зникло опалення (ФОТО)

У Мелітополі комунальний колапс через негоду: зникло опалення (ФОТО)
27.11.2023 12:27

У Мелітополі та районі з учорашнього вечора розпочався шквальний вітер. Як наслідок, перебої з електрикою, зв’язкою, інтернетом, опаленням.

Про це повідомляє «РІА М», передає «Акцент».

Так, учора ввечері в деяких районах Мелітополя на півгодини зникло електрика. Аналогічна ситуація спостерігалася й у селі Костянтинівці.

Сьогодні вранці у Мелітополі у центральній частині міста та у мікрорайоні горожани жалітимуться на крижані радіатори у квартирах. Через перебої електрики почалися проблеми із подачею централізованого опалення.

З урахуванням того, що заняття у школах відмінили (повідомлення про це у шкільних групах чатів розсилали вночі, — авт.), дітям доведеться сидіти вдома у холодних квартирах.

«У багатьох відсутній зв’язок та інтернет. Звісно, за такої погоди мелітопольцям важко дістатися на роботу. Проблеми з графіком пересування маршруток містом були і раніше. А сьогодні багато хто не дочекався автобуса і вирішив викликати таксі. Однак і це виявилося проблематично. Лінії перевантажені», — йдеться у тексті.

Також у Мелітополі вітром здуває борди, що валятимуться прямо на тротуарі, та дерева. Тополі, що впали, перекривають рух транспорту.

Раніше ми повідомляли, у тимчасово окупованому Бердянську також вирує негода. У нижній частині міста, особливо на вулицях, що простягаються вздовж узбережжя, спостерігаються значні підтоплення.

Підписуйтесь на Акцент в
27.11.2023 12:27


Об Авторе

Игорь Гурьев