Війна, Новини, Політичні новини

У Пентагоні попередили українців про загострення на фронті

У Пентагоні попередили українців про загострення на фронті
15.03.2023 14:02

Навесні та влітку Україну чекає важка боротьба: США працюватиме над тим, щоб доставити якнайшвидше всі необхідні боєприпаси.

Про це інформує Акцент з посиланням на Міноборони США.

Як повідомив на брифінгу повідомив представник міноборони США бригадний генерал Пет Райдер, наразі США тісно співпрацюють із союзниками, щоб забезпечити Збройні Сили України, однак визнають той факт, що попереду очікується важка боротьба, особливо у весняний та літній періоди.

«Важливо зробити крок назад і поглянути на досягнутий прогрес, усвідомлюючи при цьому той факт, що попереду ще важка боротьба, особливо коли ми наближаємося до… весни і літо», – сказав він 14 березня під час брифінгу.

Він зазначив, що Вашингтон працюватиме над тим, щоб доставити якнайшвидше всі необхідні боєприпаси до передових частин України. Райдер також заявив, що засідання країн-донорів військової допомоги у форматі «Рамштайн» 15 березня буде присвячено нагальним потребам, зокрема, боєприпасам.

Нагадаємо: як раніше інформував Акцент, військовий оглядач оцінив варіант контрнаступальних дій ЗСУ на Запорізькому напрямку: він пояснив, чи може українська армія без штурмових дій змусити окупантів відступати.

Підписуйтесь на Акцент в
15.03.2023 14:02


Об Авторе

Александр Коваль