Війна, Новини, Політичні новини

У РНБО пояснили, скільки ще масованих ракетних ударів може здійснити РФ (ВІДЕО)

У РНБО пояснили, скільки ще масованих ракетних ударів може здійснити РФ (ВІДЕО)
19.12.2022 14:45

Секретар РНБО Данілов пояснив, скільки ще масованих ракетних ударів може здійснити РФ: за його словами, у країни-агресорки залишилося ресурсів на 3-4 масованих обстрілів.

Про це інформує Акцент.

В інтерв’ю Українській правді секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов зазначив, що у Росії залишилося ракет максимум на два-чотири масованих ракетних удари.

«Якщо рахувати на великі атаки, які у нас уже відбулися, то у них залишилося максимум на дві-три, може, на чотири нашкребуть. Але тоді вони повністю залишаться без ракет, що є неприпустимо, адже у них можуть з’явитися зовсім інші виклики і вони мають хоч якийсь запас залишити. Щоб ви розуміли, ту межу, яку по нормативах вони б мали втримувати, вони її вже пройшли й пройшли доволі давно», — розповів Данілов.

За словами секретаря РНБО, ракети С300 противник зараз використовує по українських містах — цих ракет у них більш-менш достатньо.

«Є проблема, що вони ведуть перемовини з Іраном про постачання. І це для нас виклик. Наш президент, люди, які займаються міжнародними контрактами, міністр закордонних справ роблять все можливе, щоб цього не відбулося. Але ми не можемо гарантувати, що цього не станеться. Але якщо Російська Федерація уже просить ракети у цієї країни, тоді мова йде про те, що внутрішніх спроможностей з виробництва у них немає», — повідомив секретар РНБО.

Як додав Данілов, РФ виготовляє свої ракети, проте та кількість, яка у них була на початку війни й нині – це не порівнювальні речі. Також окупанти використовує «шахеди», утім ЗСУ навчилися з ними боротися: «Якщо немає якихось форс-мажорів, то нещодавно був випадок, коли ми всі 100%, які вони направляли, збили».

Зазначимо, що вночі 19 грудня ПС ЗСУ збили 30 з 35 ворожих дронів-камікадзе.

Дивіться також:

Підписуйтесь на Акцент в
19.12.2022 14:45


Об Авторе

Александр Коваль