У Запоріжжі до шести років ув’язнення засудили хлопця, у якого знайшли 183 зіп-пакети з канабісом

Новини

Запоріжця звинуватили у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичного засобу.

Вироком суду його засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурори в суді довели, що 23-річний запоріжанин придбав у невстановленому досудовим розслідуванням місці наркотичний засіб «канабіс», який зберігав за місцем свого мешкання з метою подальшого розповсюдження шляхом так званих «закладок».

Під час обшуку за місцем його мешкання правоохоронцями вилучено 183 зіп-пакетів із вказаним наркотиком.

Підписуйтесь на Акцент в