У Запоріжжі двоє водіїв маршруток порушили ПДР на одному перехресті: їх розшукали патрульні

Новини

Двоє водіїв маршрутних транспортних засобів вирішили ”проскочити“ перехрестя на заборонний сигнал світлофора в Запоріжжі.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на патрульну поліцію Запоріжжя.

Порушення не залишилося без уваги: патрульні оперативно розшукали водіїв та винесли постанови за ч. 2 ст. 122 (Проїзд на заборонний сигнал світлофора) КУпАП.