Новини, Спорт, Суспільство

У Запоріжжі нагородили кращих спортсменів області

У Запоріжжі нагородили кращих спортсменів області
08.09.2023 19:02

З нагоди Дня фізичної культури та спорту відбулася сьома урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «SPORT STAR 2023». Так, представники обласної влади привітали з професійним святом тренерів, спортсменів, ветеранів галузі та шанувальників. 

Війна не зупинила наших чемпіонів — наперекір очікуванням вони продовжують тренуватися, змагатися та досягати нових висот. Спорт став важливою частиною боротьби. Свою міць вони доводять не лише на змаганнях, але й на фронті: після початку широкомасштабного вторгнення зброю до рук взяли 46 запорізьких спортсменів та тренерів, 11 з них поклали свої життя за волю та майбутнє держави. 

  • Кожен з вас виборює власні нагороди і показує всьому світу, що Україна незламна і непоборна. Проти окупантів б’ються багато спортсменів, які щодня демонструють свій незламний дух. Бажаю вам Перемоги в усьому — житті, спорті, перед ворогом. Зичу міцного здоров’я тренерам, які попри все роблять свою справу та виховують нове покоління чемпіонів, — наголосив Юрій Малашко.

За сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Запорізької області в умовах воєнного стану очільник ЗОВА вручив подяки голові відокремленого підрозділу всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств Карлену Азізяну, старшому тренеру з дзюдо КЗ «ОСДЮСШОР з боротьби вільної і дзюдо» ЗОР Євгену Брекову, директору ДЮСШ «Локомотив» Євгену Морозову, директору Департаменту спорту, сім’ї та молоді ЗМР Владиславу Ковпаку, тренеру-викладачу Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «МОТОР-СІЧ» зі стрибків у воду Тетяні Туровій.

  • Сьогодні ми відзначаємо найкращих тренерів та спортсменів, учасників світових змагань, олімпійських, паралімпійських ігор. Незважаючи на війну, розуміємо — спорт зупинити неможливо, адже ми продовжуємо боротись та перемагати. Завдяки нашим чемпіонам, зокрема й запорізьким, на всіх міжнародних аренах лунає український гімн та піднімається синьо-жовтий стяг. Подолаємо все! — зазначила начальниця Управління фізичної культури, молоді та спорту ОДА Наталія Власова.

В номінації «Кращий спортсмен та спортсменка з олімпійських видів спорту 2023» перемогли Насібов Парвіз Паша-огли та Бабак Людмила, звання «Кращого спортсмена та спортсменки з неолімпійських видів спорту 2023» отримали Бобков Юрій та Воскресенська Анастасія, «Сильні духом 2023» — Гаращенко Кирило й Помазан Марія, «Кращим тренером 2023» став Євгеній Чертков, «Олімпійською надією 2023» — Андрій Васильєв, а «Кращою командою з ігрових видів спорту 2023» — гандбольна команда «Мотор».

Підписуйтесь на Акцент в


08.09.2023 19:02


Об Авторе

Андрей Бездольный