Новини, Суспільство, Экология

У Запоріжжі побудують сучасну систему управління відходами

У Запоріжжі побудують сучасну систему управління відходами
04.01.2024 17:01

На грудневій сесії міської ради депутати проголосували за підтримку електронної петиції «Про побудову сучасної системи управління відходами (сортування, компостування та ін.)».

Про цю петицію раніше писав Акцент.

У зверненні автор пропонує розробити місцевий план поводження з відходами, спираючись на «дорожню карту», розроблену ГО «Запоріжжя без сміття». Там зокрема описані рекомендації про те, які кроки варто робити при побудові сучасної системи поводження (управління) відходами в місті.

Місто потребує побудови сучасної системи поводження з відходами. Міндовкілля створило дорожню карту згідно якої у 2024 році місцеві органи влади мають розробити місцеві програми поводження з відходами. З ціллю допомогти мешканцям, органам місцевої влади та бізнесу, ГО «Запоріжжя без сміття» створили «дорожню карту поводження з відходами» в м. Запоріжжя. В ній зокрема описані рекомендації про те, які кроки варто робити при побудові сучасної системи поводження (управління) відходами в місті, — йдеться в тексті петиції.

Петиція набрала 763 голоси та її було підтримано на нещодавній сесії міської ради. Тепер КП «Комунсантрансекологія», спираючись на запропоновану «дорожню карту», має розробити місцевий план поводження з відходами у місті Запоріжжі.

Підписуйтесь на Акцент в
04.01.2024 17:01


Об Авторе

Ира Крамаренко