Здоров’я, Новини, Суспільство

У Запоріжжі пропонують новий план боротьби з амброзією (ПЕТИЦІЯ)

У Запоріжжі пропонують новий план боротьби з амброзією (ПЕТИЦІЯ)
22.08.2023 16:01

Серпень завжди стає важким місяцем для алергіків через цвітіння амброзії. У Запоріжжі існує боротьба з цією рослиною, однак вона не має потрібного успіху. Так вважає автор петиції, яка була опублікована на сайті міської ради, та її підписанти.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на текст петиції.

На наш погляд, причиною великої кількості амброзії в місті, не дивлячись на наявність програми боротьби з амброзією являється вісутність планів по ліквідації амброзії на кожному з заражених ділянок, або на типах заражениз ділянок (сильно заражені, там де амброзії не багато, амброзія на міських газонах, амброзія на пустрирях), — йдеться в тексті звернення.

На думку автора петиції, кожент тип території має свої особливості. Наприклад, немає сенсу косити амброзію на пустирях, бо їх дешевше і ефективніше засіяти травосуміщами, які витіснять амброзію за 3-4 роки. Такж немає сенсу часто косити міські зазони, на яких амброзія зустрічається одна на кілька метрів. Там дешевше і ефективніше вирвати з корнем один раз на рік.

Крім того, ротрачені один раз великі кошти на знищення амброзії виявляються витраченими даремно, якщо в наступні роки на цій же території амброзію не знищувати.

Замість такої старої схеми пропонується новий план, який передбачує п’ятирічну ліквідацію рослини с урахування різних типів територій, а також передбачує спостерігання впродовж 5-ти років за цими ділянки задля закріплення ефекту.

Підтримати петицію можна за посиланням. До кінця збору підписів є ще 52 дні. Для розгляду необхідно 750 голосів.

Підписуйтесь на Акцент в


22.08.2023 16:01


Об Авторе

Ира Крамаренко