Новини, Суспільство, Экология

У Запоріжжі відбудеться марш прибирання на Хортиці: як долучитися

У Запоріжжі відбудеться марш прибирання на Хортиці: як долучитися
05.09.2023 19:01

Всеукраїнська організація UAnimals збирає волонтерів на марш прибирання, який відбудеться у п’яти містах країни, зокрема і в Запоріжжі.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на анонс від організації.

Прибирання має відбутися в Національному заповіднику «Хортиця». Місце обрали через те, що тут живуть рідкісні тварина, є заповідна зона, а також можна безпечно прибирати.

Коли росіяни підірвали дамбу Каховської гідроелектростанції, Дніпро в районі «Хортиці» значно зміліло. Те, що раніше було дном, стало «пляжем». На поверхню вийшло все сміття, яке раніше було на дні. Сміття загрожує життю і здоров’ю тварин, тож ми продовжуємо наводити лад на «Хортиці» (одного попереднього прибирання було недостатньо), — йдеться в анонсі.

Прибирання заплановано на суботу-неділю 16-17 вересня. ДЛя участі потрібні небайдужі повнолітні люди, які готові присвятити свій час і сили прибиранню (неповнолітні можуть бути у супроводі дорослих).

Всі деталі будуть у чат-боті для волонтерів. Будь ласка, переходьте за посиланням https://march.uanimals.org/. Потім виконайте п’ять кроків, які описані на цій сторінці.

Підписуйтесь на Акцент в
05.09.2023 19:01


Об Авторе

Ира Крамаренко