У Запоріжжі відбудують ще два будинки, знищені обстрілами (ВІДЕО)
19:05 27 Квітня, 2026
У Запоріжжі стартували роботи з відбудови ще двох житлових будинків, які зазнали значних руйнувань внаслідок російських атак у 2025 році.
Йдеться про багатоповерхівку на вулиці Іванова, яка постраждала у серпні – тоді було зруйновано 20 квартир. Ще один будинок, на вулиці Чарівній, зазнав удару у вересні: там непридатними для проживання визнали 37 квартир.
Наразі на об’єктах вже тривають демонтажні роботи. У планах – комплексне відновлення: заміна перекриттів, підсилення конструкцій, оновлення інженерних мереж та ремонт пошкоджених квартир.
За попередніми розрахунками, загальна вартість відбудови цих двох будинків становить понад 70 мільйонів гривень.
У місті наголошують: попри щоденні атаки ворога, Запоріжжя не лише тримається, а й відновлюється. Зруйноване житло поступово повертають до життя, аби мешканці могли знову відчути безпеку у власних домівках.
Читайте також: Ситуація в Оріхові сьогодні: скільки КАБів скидає РФ та чи є загроза прориву