Новини, Спорт, Суспільство, Фото-відео

У Запоріжжі відбулися обласні змагання з ММА: моменти запеклих протистоянь (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Запоріжжі відбулися обласні змагання з ММА: моменти запеклих протистоянь (ФОТОРЕПОРТАЖ)
25.03.2024 14:27

Вчора, 24 березня, у Запоріжжі відбулися обласні змагання з ММА, де бійці різних вікових і вагових категорій продемонстрували свої навички в октагоні.

Як виглядали запеклі поєдинки, дивіться у репортажі «Акцент».

Через обстріл Запоріжжя напередодні частина спортсменів з Дніпра і Кривого Рогу і Одеси не змогли взяти участь у змаганнях, але 60 бійців все ж продемонстували свої навички у бою.

Юний спортсмен Ілля Затєвахін, якій неодноразово привозив до Запоріжжі медалі з чемпіонатів світу, у розмові з нами оцінив рівень організації змагань.

«Дуже гарна організація. Все на вищому рівні. Мій суперник був хороший. Я намагався працювати у стійці, він спробував мене перевести у партер, я теж поліз у боротьбу. Я його контролював зверху, намагався зробити больовий прийом. Потім нас підняли до стійки, ми працювали у стійці і бій завершився. Я переміг рішенням суддів», — розповідає Ілля Затєвахін.

Ілля Затєвахін

Своїми враженнями і планами на майбутнє також президент федерації змішаних єдиноборств ММА в Запорізької області Олег Афанасьєв.

«Що стосується запорізьких спортсменів, всі прийняли участь у змаганнях. І наша «Академія ММА» і Федерація рукопашного бою і військово-спортивного багатоборства. У нас багато планів: зараз іде відбір на чемпіонат України, який пройде у Житомирі у травні, потім — чемпіонати Європи та світу», — розповідає Олег Афанасьєв.


Олег Афанасьєв

Крім того, влітку Федерація ММА у Запорізькій області ще планують провести турнір пам’ятні загиблих військових, а на завершення року — чемпіонат міста з ММА.

Під час змагань кожен міг безкоштовно пригоститися попкорном або солодкою ватою, сфотографуватися на фоні тематичної фотозони. Чемпіонат завершився традиційною церемонією нагородження і врученням подарунків спортсменам.

Так, в змагання прийняли участь: СК Wrestling alliance, СК Academy MMA, Федерація рукопашного бою в Запорізькій області СК «Воїн», СК BLAKZ Team, Федерація військово — спортивного багатоборства в Запорізькій області.

За результатами змагань було визначено 20 перших місць, 20 других місць та 13 третіх. Перше місце у командному заліку зайняв СК «Academy mma zp», друге — Федерація рукопашного бою Запорізької області, третє — СК «Blakz team»

Кубок за кращий бій був вручений представниці BLAKZ team Олександрі Щербині.

Олександра Щербина

Підготував Ігор Гур’єв

Підписуйтесь на Акцент в
25.03.2024 14:27


Об Авторе

Игорь Гурьев