Новини, Суспільство, Фото-відео

У Запоріжжі відкрилася виставка робіт із каменю, дерева й граніту під назвою «Покрова» (ФОТО)

У Запоріжжі відкрилася виставка робіт із каменю, дерева й граніту під назвою «Покрова» (ФОТО)
28.09.2023 17:01

У Запоріжжі вчора, 27 серпня, відкрилася незвичайна експозиція до свята Покрови Пресвятої Богородиці, де представлені рельєфи з каменю, дерева та граніту.

Про це повідомляє Акцент.

Так, автором виставки є київський митець Олександр Животков. експозиція об’єднує три серії робіт: «24.02.2022», «Набат» і «Покрова».

У перших двох художник рефлексує над війною, яку розв’язала російська федерація в Україні. Роботи містять у собі ті емоції, які проживав Олександр під час творчого процесу: злість, ненависть, відчай, надію.

У серії «Покрова» митець реалізував власний погляд на спадщину Київської Русі у формі та подобі Діви Марії — Пресвятої Богородиці. Саме вона символізує Покрову — свято опіки, заступництва та захисту від ворогів.

У митця є роботи «Маріуполь», «Вінниця», «Буча», які він прожив і творив після трагічних подій у однойменних містах. Робота «Набат» присвячена жовтню 2022 року, коли по всій Україні лунали тривоги і обстріли. Квартира митця знаходиться на останньому поверсі, тому він добре пам’єтає всі ці атаки. «Покрова» — це символ захисниці, ця робота присвячена військовим, які нас захищають, — розповів співорганізатор виставки Олег Красносельський.

Виставка триватиме до 10 жовтня. Її можна побачити у Туристичному центрі за адресою просп. Соборний, 151.

Підписуйтесь на Акцент в


28.09.2023 17:01


Об Авторе

Ира Крамаренко