Новини, Спорт, Суспільство, Фото-відео

У Запоріжжі відкрили секцію з ММА і забезпечили вихованців новим інвентарем: багато дітей і тренер — переселенці (РЕПОРТАЖ)

У Запоріжжі відкрили секцію з ММА і забезпечили вихованців новим інвентарем: багато дітей і тренер — переселенці (РЕПОРТАЖ)
21.12.2023 09:27

19 грудня, у Дніпровському районі Запоріжжя юні спортсмени отримали спорядження для тренувань за сприяння Федерації змішаних єдиноборств у Запорізької області.

Про це повідомляє “Акцент”.

У КУ «Міський ФОЦ «Ратібор”, куди ходять спортсмени різного віку, нещодавно відкрили нову секцію змішаних єдиноборств для дітей. Тренер і значна частина вихованців — переселенці із населених пунктів Запорізької області, які знаходяться в окупації або під огнем ворожої армії.

Вчора діти отримали спорядження, яке допоможе їм безпечно і якісно опановувати бойове мистецтво: перчатки, накладки на ноги, штанга, манекени для боротьби тощо.

 В умовах війни заняття спортом дуже важливі не тільки для фізичного, а й для духовного здоров’я молоді, вважає голова Федерації змішаних єдиноборств у Запорізькій області Олег Афанасьєв. 

“Це дорогий і професійний спортивний інвентар, який буде використовуватися у цій секції. Ми (Федерація змішаних єдиноборств, ред.) отримали грант на 150 тисяч гривень під нову секцію і створили її, залучивши до неї тренера, який виїхав з окупованої території. Наразі вже трьом тренерам з різних міст ми знайшли роботу у Запоріжжі”, — розповідає Олег Афанасьєв.

Голова федерації подякував партнерам, які допомогли забезпечити дітей спорядженням: ГО «Юридична допомога населенню», очолювана Едуардом Дем’яненко, стала переможцем гранту, який реалізовують БФ “Сподівання” і проєкт “Крокуємо разом: підтримка ініціатив спільнот Запоріжжя”, що впроваджується МБФ “Альянс громадського здоровʼя” за фінансової та технічної підтримки Шведської церкви “Christian Aid”.

За словами голови федерації ММА, попри війну і наближеність до зони бойових дій, є ще багато планів, як розвивати молодіжний спорт і бойові мистецтва у Запоріжжі та області. 

“Ми хочемо відкрити новий великий клуб, академію бойових мистецтв у Запоріжжі за підтримки міської ради і меценатів. Повністю новий. І наша мета — зробити уроки повністю безкоштовними. При цьому ми будемо концентруватися не тільки на фізичному, а й на духовно-патріотичному вихованні молоді. Вихованці нашої академії ММА вже професійно виступають на змаганнях. Є діти, які вступили до навчальних закладів СБУ, ДПСУ, ДСНС тощо. Є ті, які пішли інструкторами до поліції”, — розповідає голова федерації Олег Афанасьєв.

Підписуйтесь на Акцент в

21.12.2023 09:27


Об Авторе

Игорь Гурьев