Новини, Суспільство, Экология

У Запорізькій міськраді розглянуть петицію щодо зменшення викидів

У Запорізькій міськраді розглянуть петицію щодо зменшення викидів
21.09.2023 18:01

Неприємні запахи й сморід від промислових підприємств стали вже звичними у Запоріжжі. Однак ситуація ще більше погіршується, коли вітер від заводів направлений в бік центра міста. Саме тому жителі створили петицію на сайте Запорізької міськради, яка набрала необхідну кількість голосів, з метою припинення отруєння запоріжців під час несприятлих метеоумов.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на петицію.

Ми живемо в місті, яке забруднюється промисловістю. Викиди, які робить промисловість розвіюються на великі відстані і часто городяни не відчувають цього забруднення.
Але під час несприятливих метеоумов, все, що викидається промисловістю залишається в місті і городяни задихаються отруйною сумішшю. Так відбувається останній місяць майже щодня, — пише автор петиції.

Такж ініціатор петиції зазначає, що в місті є органи управління якістю повітря — управління екологічної безпеки, яким керує Гліб Золотарьов. Ця структура зобов’язана організувати екомоніторинг повітря і розробку довгострокових і короткострокових планів покращення якості повітря, які мають забезпечити безпечне повітря запоріжцям.

Однак масові скарги городян в останні дні на смороди по всьому місту, свідчать про те, що орган управляння якістю повітря не забезпечує якісне повітря в місті. Металургійний смород дістається, навіть, Бабурки.

Тому просимо депутатів міськради створити тимчасову комісію, яка з участю громадськості розгляне питання, яким чином міська влада може зобов’язати забруднювачів під час несприятливих метеоумов коригувати свою роботу так, щоб мешканці міста не вдихали отруєне повітря, — підкреслює автор.

Підписуйтесь на Акцент в
21.09.2023 18:01


Об Авторе

Ира Крамаренко