Здоров’я, Новини, Україна

Україну охопила 5-денна магнітна буря: коли болітимуть голови

Україну охопила 5-денна магнітна буря: коли болітимуть голови
27.07.2023 14:03

За прогнозом ресурсу, Meteoagent, сонячна буря триває з 25 липня і орієнтовно «заспокоїться» 29-го числа.

Фахівці кажуть, що бурі з K-індексом 5 або вище вказують на геомагнітну активність «штормового рівня». Значення 7 чи вище трапляються дуже рідко, проте вони вказують на дуже сильну геомагнітну бурю.

Затяжна магнітна буря, яка почалася наприкінці липня, зафіксована на Землі і протримається протягом п’яти днів. Це природне явище викликане сонячними вітрами та зарядженими частинками, що досягають нашої планети внаслідок сонячної активності.

Під час таких магнітних бурь деякі люди можуть відчувати проблеми зі здоров’ям. Наприклад, висока геомагнітна активність може викликати головні болі, порушення сну, стомлюваність та розлади нервової системи. Особливо чутливі до впливу бурі ті, хто страждає на захворювання серцево-судинної системи або нервової системи.

Захист від впливу

Для того щоб захиститися від впливу магнітної бурі, фахівці рекомендують дотримуватися кількох заходів обережності. Особливо важливо слідкувати за своїм здоров’ям та звертати увагу на зміни у самопочутті під час періоду активності бурі.

Збереження режиму дня, позбавлення від стресових ситуацій, здоровий спосіб життя та регулярні прогулянки на свіжому повітрі також можуть допомогти зменшити вплив магнітної бурі на організм. При виявленні незвичних симптомів рекомендується звернутися до лікаря для консультації та відповідного лікування.

Підписуйтесь на Акцент в
27.07.2023 14:03


Об Авторе

Яна Учаева