Новости, Общество, Политические новости

В «ЄС» вимагають призначити дату виборів мера Запоріжжя: названі терміни

В «ЄС» вимагають призначити дату виборів мера Запоріжжя: названі терміни
08.12.2021 19:15

Вибори мера Запоріжжя мають відбутися навесні 2022 року.

Таку думку висловив народний депутат України Олег Синютка, перебуваючи з робочим візитом у Запоріжжі, повідомляє Акцент.

На думку першого заступника голови партії «Європейська солідарність», у Верховній Раді представники «Слуги народу» навмисно затягують процес призначення дати виборів міського голови Запоріжжя, оскільки партія втрачає рейтинги.

“Ми вимагаємо негайних виборів запорізького міського голови, така наша позиція. Не в Раді, не в кулуарах і не в домовленостях повинні визначатися, хто сьогодні буде керувати Запоріжжям. Тільки вибори мають визначити, кому довіряють запоріжці. Ми вимагаємо вибори навесні 2022 року. І те, що сьогодні комітет з питань місцевого самоврядування Верховної Ради відтягує розгляд цього питання, відтягує призначення дати виборів говорить ще раз про те, що “Слуги народу” бояться людей і бояться дати їм можливість висловити свою думку”, — наголосив народний депутат.

Синютка наголосив також, що у «ЄС» вже є свій кандидат на посаду мера і партія готова до виборів.

При цьому, нагадаємо, що раніше народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Ігор Артюшенко направив звернення до ВРУ з вимогою надати відповідь, чому не призначена дата позачергових виборів міського голови Запоріжжя. Як виявилося, в Києві документи віз Запорізької міської ради отримали лише 18 жовтня, тобто через 19 днів. Хоча закон прямо говорить, що документи мали б надійти не пізніше ніж за 15 днів.

Як раніше повідомляв Акцент, «ЄС» обійшов «Слугу народу» в рейтингу політсил на виборах до Верховної Ради.

Подписывайтесь на Акцент в


08.12.2021 19:15


Об Авторе

Ира Крамаренко