Здоровье, Новости, Общество, Происшествия

В Запорізькій області в аптеках продавали нарковмісні препарати без рецепта лікаря (ФОТО, ВІДЕО)

В Запорізькій області в аптеках продавали нарковмісні препарати без рецепта лікаря (ФОТО, ВІДЕО)
03.09.2019 12:00

В місті Пологи Запорізької області працівники Управління протидії наркозлочинності спільно з працівниками Пологівського відділу  виявили три аптеки, в яких лікарські препарати відпускались з порушеннями встановлених правил. Триває розслідування кримінального провадження.

2 вересня працівники Управління протидії накрозлочинності спільно з працівниками Пологівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області, під процесуальним керівництвом прокуратури, провели санкціоновані обшуки у приміщеннях трьох аптек в місті Пологи. 

В результаті поліцейські вилучили близько 1000 пігулок різних комбінованих лікарських засобів, що містять наркотичні засоби та психотропні речовини,  чорнові записи та інші речові докази.

Встановлено, що в аптеках здійснювалась реалізація препаратів з порушенням встановлених правил відпуску нарковмісних лікарських засобів — без необхідного рецепту з рекомендацією лікаря. Поліцейськими задокументовано факти продажу пігулок з порушенням.

Вилучені пігулки направлені на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження, відкритого за ознаками ч.1 ст.320 Кримінального кодексу України (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів). Триває досудове розслідування.

Звертаємось до усіх громадян, якщо ви володієте інформацією щодо розповсюдження, зберігання, придбання, виробництва наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, повідомте про це за телефоном Управління протидії наркозлочинності 098-004-96-20 або «102». 

Читайте новости Запорожья в нашем Telegram: t.me/akzentzp , Twitter и подписывайтесь на канал в Youtube, а также наш Instagram

03.09.2019 12:00


Об Авторе

Игорь Гурьев