В Запорізькій області висаджено 5 га нових лісів (ФОТО)

Новини

Зазвичай квітень для лісівників – це час активної лісокультурної кампанії. Та цього річ війна внесла свої корективи і лісокультурні роботи проводяться лише на тих ділянках, де дозволяє ситуація.


Незважаючи на такі складні умови лісівники Запорізької області працюють над виконанням заходів програми Президента України «Зелена країна».


В Запорізькому лісництві державного підприємства «Пологівське лісомисливське господарство» висаджено 5 га сіянців сосни звичайної, які вирощені у власному розсаднику.