Війна, Новини, Фото-відео

Вчора армія РФ вдалася до активних штурмових дій на Запорізькому напрямку: де були атаки (КАРТИ, ФОТО)

Вчора армія РФ вдалася до активних штурмових дій на Запорізькому напрямку: де були атаки (КАРТИ, ФОТО)
26.11.2023 08:33

Армія РФ не полишає спроб повернути втрачене положення і вчора, 25 листопада, вдавалася до штурмових дій на кількох ділянках фронту.

Про це повідомляється у ранкових зведення Генерального штабу та ЗОВА, передає «Акцент».

Так, на Запорізькому напрямку ворог 8 разів безуспішно намагався відновити втрачене положення поблизу Роботиного Запорізької області.

Роботине

На Шахтарському напрямку противник вів безуспішні штурмові дії південніше Золотої Ниви та східніше Старомайорського Донецької області, поблизу Запорізької області.

Золота Нива, Старомайорське

«Водночас, Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту», — повідомляють у Генштабі.

В ЗОВА додають, 99 артобстрілів прийшлися по території Гуляйполя, Оріхова, Новоданилівки, Левадного, Полтавки, Лугівського, Преображенки, Степногірська, Кам’янського, П’ятихаток, Плавнів та інших прифронтових населених пунктів.

Ворог здійснив 9 БПЛА-атак по Гуляйполю, Малій Токмачці, Малинівці, Новодарівці, Роботиному та Малим Щербакам, а також 5 РСЗВ-обстрілів Новодарівки й Темирівки.

Надійшло 3 повідомлення про руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури. Мирні жителі не постраждали.

Підписуйтесь на Акцент в
26.11.2023 08:33


Об Авторе

Игорь Гурьев