Війська РФ нанесли ракетний удар по Дніпропетровщині

Війна

Ворог обстріляв Дніпропетровську область, ракета влучила в старий млин.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

“У нас одна нічна тривога і один приліт, на жаль. У Синельниківському районі влучило у стару мельницю. Люди не постраждали”, – йдеться в повідомленні.

Він додав, що біля Дніпропетровської області точаться бої.

“Поряд з нами у Херсонській області наші військові гатять орка, тому у наших прикордонних селах трохи гучно. Це працюють наші збройні сили. Не хвилюйтеся”, – написав Резніченко.