Новини, Події, Політичні новини

Владислав Куценко: Ключове завдання – зберегти робочі місця

Владислав Куценко: Ключове завдання – зберегти робочі місця
03.05.2023 08:20

Про це керівник Запорізької «Батьківщини», заступник голови облради Владислав Куценко заявив під час зустрічі з працівниками Веселівського психоневрологічного інтернату. В цьому закладі перебувають 398 підопічних, в тому числі й мешканці евакуйованого Таврійського ПНІ.

Попри збільшення навантаження колектив Веселівського психоневрологічного інтернату, на чолі з директором Олександром Надточієм та заступником директора Олександром Кривцуном, повною мірою забезпечує належне проживання своїх підопічних.

Владислав Куценко разом «батьківщинівцями» Вячеславом Колесниковим, Сергієм Бурмою та Григорієм Стогнієм мали можливість переконатись в цьому.

 «Вважаю абсолютно недоцільними будь-які розмови про можливі скорочення, оптимізації, а тим більше про закриття цього закладу. Веселівськиї психоневрологічний інтернат продовжуватиме повноцінно працювати й наша команда  докладатиме максимум зусиль, аби комунальна установа стабільно розвивалась. На сьогодні в інтернаті є професійний злагоджений колектив, і є «свіжа кров» та здорові амбіції адміністрації установи. Тож, будемо підтримувати цей заклад», – наголосив Владислав Куценко.

Підписуйтесь на Акцент в

03.05.2023 08:20


Об Авторе

Александр Чубукин