Новини, Події, Політичні новини

Владислав Куценко закликав розвинені країни заборонити в’їзд громадянам з російським паспортом

Владислав Куценко  закликав розвинені країни заборонити в’їзд громадянам з російським паспортом
06.03.2023 12:57

Під час свого виступу в Палаці Парламенту Румунії заступник голови Запорізької облради, керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко висловив пропозицію обмежити будь-яку можливість в’їзду до розвинених країн особам з російським громадянством допоки росія не припинить війну в Україні.

«На знак солідарності з Україною західні авіакомпанії припинили авіасполучення з країною-агресором. Натомість, росіяни безперешкодно літають до Європи та США, виїжджають на кращі світові курорти через треті країни, як-то Туреччина або інші. На мій погляд весь цивілізований світ має повністю відгородитись від тих, хто підтримує криваву агресію в Україні, ратує за знищення українців та співає оди кривавому диктатору. Якщо росіянам геть не потрібний мир й вони готові з ненавистю топтати цінності вільного світу, то нащо вільному світу росіяни? Вважаю, що розвиненим державам слід розглянути можливість заборони в’їзду на свою територію для будь-якої особи з російським паспортом» — вважає Владислав Куценко.

Керівник запорізької «Батьківщини» разом з народним депутатом України Сергієм Соболєвим, головою фракції «ВО «Батьківщина» Запорізької облради Вячеславом Колесниковим та представниками органів місцевого самоврядування Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської областей та представниками Львівщини мали зустріч з депутатами та сенаторами Румунії, представниками румунського Уряду та органів державної влади, представниками органів місцевого самоврядування на запрошення Союзу українців Румунії.

Основною темою зустрічі була війна в Україні та її вплив на регіони, зокрема й на життєдіяльність Запорізької області, котра на 70% залишається під окупацією.

«Попри все, органи місцевого самоврядування продовжують функціонувати. Повноцінно працюють й обласні комунальні медичні заклади та установи. Так, навантаження на них зросло, оскільки лікарні обслуговують не лише запоріжців, а й тимчасових переселенців з Донецької та Херсонської областей. І в цьому контексті, для Запорізького регіону є надважливим питання поглиблення співпраці між Запорізьким краєм та румунськими державними та неурядовими організаціями, котрі підтримують українців та тимчасових переселенців з України та надають гуманітарну допомогу багатьом українським регіонам. Окремо дякую за це Союзу українців Румунії та його голові Миколі-Мирославу Петрецьки. Ваша підтримка є колосальною!», — зазначив Владислав Куценко.

Підписуйтесь на Акцент в
06.03.2023 12:57


Об Авторе

Александр Чубукин