Новини, Політичні новини, Суспільство

ЄНП підтримала надання «Батьківщині» статусу асоційованого члена

ЄНП підтримала надання «Батьківщині» статусу асоційованого члена
13.03.2023 15:05

Європейська народна партія одноголосно підтримала рішення підвищити статус партії «Батьківщина» зі спостерігача на асоційованого члена, визнавши заслуги партії у демократичній розбудові України.

Про це йшлося під час Політичної Асамблеї ЄНП, яка пройшла у фінському Гельсінкі.

За словами заступника Голови партії «Батьківщина», першого заступника Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорія Немирі, учасники Асамблеї одноголосно підтримали надання статусу асоційованого члена «Батьківщині» та визнали заслуги цієї політичної сили у демократичній розбудові України.

«Це велика честь для нас. Ми вдячні нашій родині ЄНП за таке рішення. «Батьківщина», яка є найстарішою парламентською партією України, докладала і докладатиме максимум зусиль для затвердження демократичних проєвропейських цінностей на шляху України до Європейського Союзу». Зараз право стати повноправним членом ЄС наш народ виборює кров’ю на полі бою, захищаючи увесь демократичний світ від терористичного кремлівського режиму», – наголосив Григорій Немиря.

На сьогодні ЄНП має найбільшу фракцію в Європарламенті та є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять понад 80 партій та партнерів з 43 країн, Президент Європейської Комісії та Президент Європейського Парламенту, 9 голів країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії.

Українська «Батьківщина» отримала статус спостерігача в ЄНП у 2008 році.

Підписуйтесь на Акцент в
13.03.2023 15:05


Об Авторе

Александр Чубукин