Війна, Новини, Політичні новини

Юлія Тимошенко: Порятунок та лікування воїнів ЗСУ мають бути пріоритетом української медицини

Юлія Тимошенко: Порятунок та лікування воїнів ЗСУ мають бути пріоритетом української медицини
17.05.2023 21:11

«Батьківщина» готує пакет поправок до законодавства, який кардинально змінить принципи фінансування медзакладів, що опікуються військовими.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час відвідання прифронтових шпиталів на Донбасі.

«Наша команда із перших днів війни знайшла своє місце на медичному фронті. Разом із іншими волонтерами нам вдалося налагодити та забезпечити роботу лікарень для військових. Але настав час системних змін. І першим кроком має стати осучаснення норм діяльності шпиталів», – наголосила Юлія Тимошенко.

Голова партії підкреслила, що зараз необхідно змінити застарілі стандарти у військовій медицині. Необхідні зміни, які забезпечать поранених солдат гідним доглядом: від сучасних ліжок та якісного харчування до найдорожчих ліків та найкращих протезів.

«За понад рік війни ми так і не дочекалися від уряду рішень, які потрібно було ухвалити одразу після початку повномасштабного вторгнення. «Батьківщина» розробила власні зміни, на які давно зачекалися і лікарі, і пацієнти», – зазначила Юлія Тимошенко.

Лідерка «Батьківщини» переконана, що вдалий досвід після війни можна буде використати для реформування системи охорони здоровʼя загалом.

Підписуйтесь на Акцент в
17.05.2023 21:11


Об Авторе

Александр Чубукин