Війна, Новини, Суспільство, Фото-відео

«З волонтерів — у зрадники»: у Мелітополі хлопець після полону змінив свою позицію (ФОТО)

«З волонтерів — у зрадники»: у Мелітополі хлопець після полону змінив свою позицію (ФОТО)
11.12.2023 10:31

Мелітопольець Ілля Єнін двічі потрапляв у російський полон за свою проукраїнську позицію та волонтерську діяльність, а потім перейшов на бік ворога.

Про це повідомляє «РІА М», передає «Акцент».

У мирному житті хлопець був фрілансером. Але після повномасштабного російського вторгнення та окупації Мелітопольщини Ілля активно зайнявся благодійною діяльністю. Він поєднався з місцевим підприємцем Євгеном Покопцевим, створивши команду під назвою «Народний фронт». Волонтери роздавали нужденним жителям міста продуктові набори. Данило Єнін – рідний брат Іллі також займався волонтерською діяльністю, але лише на підконтрольній Україні території.

Неугодна росія позиція та діяльність Іллі зацікавила окупантів і вночі 18 червня 2022-го року до хлопця завітали непрохані гості. На обшук приїхали 15 озброєних військових армій Росії. Бити мелітопольця почали прямо на очах у дружини та маленької дитини. Після обшуку загарбники забрали телефон Іллі та відвезли хлопця у невідомому напрямку. Після 21 дня проведеного в полоні волонтера відпустили на волю.

А ось його друг Євген Покопцев залишився у полоні. Інформації про його місцезнаходження немає.

Вранці 6 березня цього року у двір до Іллі Єніна знову вторглися окупанти. Прийшли 4 особи, до будинку вони не заходили і обшуку цього разу не проводили, але вимагали, щоб хлопець віддав телефон і пройшов за ними на бесіду. Після того, як мелітопольця вдруге викрали росіяни, його рідні знову не знали, що з ним та де він перебуває. Але через якийсь час Іллю знову випустили, місцеві жителі повідомляли, що неодноразово його бачили в місті.

Після повторного потрапляння в полон у свідомості Іллі щось кардинально змінилося – з людини з проукраїнською позицією він перетворився на зрадника. Що стало причиною: переоцінка цінностей після попадання в російські катівні або шантаж окупантів – невідомо, але факт залишається фактом. Єнін не просто став співпрацювати з окупантами. Він добровільно вступив КПРФ (Комунальна партія Російської Федерації). Фотографіями з партзборів зрадник активно ділиться на своїх сторінках у соцмережах.

Заблудшая овечка: житель Мелитополя прошел путь от волонтера до предателя 1

Найцікавіше те, що на аватарці в Іллі досі стоїть фото із синьо-жовтим прапором. Та й підписано його у Фейсбук українською мовою. Банальна неуважність чи бажання всидіти одразу на двох стільцях – сказати важко.

Заблудшая овечка: житель Мелитополя прошел путь от волонтера до предателя 2
Підписуйтесь на Акцент в
11.12.2023 10:31


Об Авторе

Игорь Гурьев