Взгляд, Новости

«Запорожгаз» занимается вымагательством денег с селян, — ветеран АТО

«Запорожгаз» занимается вымагательством денег с селян, — ветеран АТО

В «Запорожгазе» придумали очередную «схему» по выкачиванию денег с жителей Запорожской области.

О подробностях работы «Запорожгаза» в сельской местности рассказал на своей странице в Фейсбук ветеран АТО Виталий Выдыш.

«ЗАПОРІЖГАЗ….. Чи: » наскільки вистачить терпіння у селян»

Вчора,у селі Чистопілля, Токмацького району, Запорізької області, стався» переполох». В село завітали «бандити». Приїхали аж на п’яти- шести автівках, з написами» ЗАПОРІЖГАЗ». І швиденько припинили подачу газу населенню.

«Плановий ремонт… Міняли прокладки на газопроводі і ще щось… Але, ціль візиту була зрозуміла селянам. Селяни не помилилися. В кожній хаті перевіряли «папірці», перевірка вентканалів, договори на обслуговування імпортних газових котлів, «правильні» шланги до котлів. І тут вияснилося, що перевірка, яка була два місяці назад «не є дійсною» і усі папери, за які люди сплатили 75 гривень, зі слів газовщиків, «липа», тобто потрібно заново перевіряти… І сплачувати за цю процедуру 100 гривень..  Нами, тобто «безголовими» як нас кличуть, АТОвцями, були предприняті деякі кроки. Була розмова з місцевою фірмою, яка обслуговує вентканали і імпортні котли, був викликаний наряд поліції, для подальшого розслідування факту шахрайства однією з фірм чи невідомими людьми… Мабуть поліція розбереться…

Питання в іншому. Коли Ви, українці, навчитеся відстоювати, свої права? І перестанете боятися ? Українці, Ви не бидло!!! Докажіть самі собі це!!!», — пишет Выдыш.

15.12.2018 10:40

Об Авторе

Александр Чубукин