Здоровье, Новости, Общество

Жителям Запорожья предлагают «засыпать» почту мэра жалобами на цветущую амброзию

Жителям Запорожья предлагают «засыпать» почту мэра жалобами на цветущую амброзию
26.08.2021 18:01

Запорожский активист Николай Ралик предлагает «засыпать» почту мэрии письмами с жалобами. Причиной стало то, что в августе аллергики больше всего страдают от цветения амброзии, хотя в пределах города ее должны убирать.

Активист призвал всех жителей Запорожья, которые страдают от аллергии, поддержать его инициативу.

Аллергики спят плохо из-за духоты? А чиновники, которые создали им это удушье спят хорошо. Более 80 запорожцев начинают писать жалобы мэру с требованием найти тех, кто должен был обеспечить отсутствие амброзии, освободить их из-за неспособности к работе и призвать горожан писать такие же обращения, если видят заросшие амброзии в городе, — написал активист.

Письма можно направить мэру на электронную почту zvern@zp.gov.ua. Пример текста смотрите ниже.

Запорізькому міському голові
Буряку В.В.
Скарга
Я хворію на алергію до амброзії. (або моя дитина/чоловік/дружина/мама/батько/… хворіє на алергію до амброзії ).
На сьогоднішній день в такому то місці( можна вказати координати на карті, наприклад 47.877947, 35.069804, або адресу, наприклад територія між Електрозаводською,3 і кругом перед Дніпровською районною адміністрацією, або скрін карти з поміченим місцем росту амброзії) є зрослі бур’янів з амброзією висотою до 1 м.(або покошені місяць назад , але зараз вони відросли і амброзія цвіте). Це спричиняє більші страждання через близькість амброзії.
Прошу визначити: який саме посадовець в місцеві владі повинен був забезпечити ліквідацію амброзії на дані території: купити послуги ліквідації амброзії,
виписати протокол про поршення правил благоустрою на відповідальну особу,
подати в суд з метою примусу виконати правила благоустрою,
подати бюджетний запит на виділення коштів для ліквідації амброзії на дані ділянці,
тощо.
Прошу цього посадовця звільнити з роботи у зв’язку з невідповідністю займаній посаді, тому що він не зміг забезпечити відсутність амброзії в цьому місці, або хоча б своєчасне косіння, щоб мінімізувати кількість пилку амброзії і її насіння.
Відповідь про вжиті заходи прошу надати мені на мою електронну адресу.
дата
ПІБ (повне)
адреса проживання
номер телефону

Отмечается, что в электронном письме подпись не требуется, достаточно полного ФИО. В ответ люди ожидают получить отписку. Большое количество жалоб может заставить власть ответственно отнестись к здоровью людей и таки уничтожить амброзию в городе.

Подписывайтесь на Акцент в
26.08.2021 18:01


Об Авторе

Ира Крамаренко