Новости, Общество, Политические новости

Злата Некрасова очолила рейтинг молодих та впливових жінок Запоріжжя

Злата Некрасова очолила рейтинг молодих та впливових жінок Запоріжжя
06.01.2022 15:40

Злата Некрасова, відома у Запоріжжі волонтерка, засновниця БФ «Емоція», заступниця голови Запорізької обласної державної адміністрації, очолила рейтинг найвпливовіших жінок міста.

Гендерна рівність в усіх аспектах життєдіяльності суспільства – один з головних трендів сучасної України. На гендерній рівності у політиці та управлінській галузі від початку своєї роботи наголошував і Президент України Володимир Зеленський. У Запорізькій області останні кілька років відзначилися значним збільшенням кількості жінок на керівних посадах. Наше видання вирішило дослідити, хто ж серед них став найбільш ефективними у 2021 році, та скласти топ-5 найвпливовіших жінок у запорізькій владі.

1. Злата Некрасова — заступниця голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Злата Некрасова

На початку минулого року голова Запорізької обласної державної адміністрації призначив на посаду своєї заступниці 29-річну Злату Некрасову. До цього молода жінка була відома у Запоріжжі своєю масштабною волонтерською діяльністю, проявила себе як ефективний організатор та активний громадський діяч, але прямого політичного досвіду не мала, тож її призначення викликало чимало обговорень. Однак, за рік роботи на посаді заступниця голови ЗОДА довела свою ефективність, ініціювавши розв’язання багатьох питань, що не вирішували в області десятиріччями. Серед таких — реконструкція дорослої та дитячої обласних лікарень, оновлення діагностичного обладнання опорних медзакладів області, нові автомобілі швидкої допомоги для всіх районів регіону, будівництво та реконструкція спортивних об’єктів, придбання житла дітям-сиротам та дитячим будинкам сімейного типу, старт реконструкції національного заповідника Хортиця, придбання нових інструментів для Запорізького симфонічного оркестру і не тільки. Доволі продуктивна робота за рік, особливо як для початківця, так тримати!

2. Олена Жук — голова Запорізької обласної ради

Олена Жук
Олена Жук

Перша в історії Запорізької області жінка на посаді голови обласної ради, й до того ж наймолодша серед тих, хто обіймав цю посаду – Олена Жук, очолила обласну раду у 35 років. Рік її роботи на посаді відзначився спокійною діяльність обласної ради, відсутністю скандалів та конфліктів на сесіях та своєчасним прийняттям важливих для життєдіяльності області питань. За жіночу мудрість, гнучкість та водночас жорсткість у розв’язанні важливих проблем віддаємо Олені Жук друге місце нашого рейтингу.

3. Світлана Михайловська — начальник Управління патрульної поліції в Запорізькій області

Світлана Михайловська

Білявка зі Львівщини, яка увійшла до керівного складу запорізької поліції кілька років тому, одразу викликала чимало інтересу з боку громадськості. Але за час своєї роботи Світлана Михайловська не дала приводу для сумнівів у своїх професійних якостях і своїм прикладом надихнула інших жінок не боятися шукати роботу у силових структурах. Відзначимо, що за підсумками 2021 року Запорізька область значно покращила свої позиції у рейтингу регіонів з найменшим рівнем злочинності. Не сумніваємось, у цьому є й заслуга очільниці патрульної поліції.

4. Ірина Кулєш — в.о. директора Комунального некомерційного підприємства «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради

Ірина Кулєш
Ірина Кулєш

У плеяді гарних 30-річних жінок, які наразі мають вагу у Запорізькій області, відзначимо ще одну ефектну білявку — в.о. головного лікаря обласної інфекційної клінічної лікарні, голову комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту Запорізької міськради Ірину Кулєш. Жінка очолила головну інфекційну лікарню регіону в надскладний час – у розпал коронавірусної пандемії, після керівництва одіозного Володимира Шинкаренка і пожежі, яка забрала життя чотирьох людей. З усіма цими викликами Ірина впоралася на відмінно – інфекційна лікарня, де рятують найскладніших хворих на COVID19, відпрацювала в пік епідемії стабільно. Реанімаційне відділення відновлено, медичний заклад функціонує як належить, і розробляє стратегію розвитку на новий рік.

5. Регіна Харченко – депутатка Запорізької міської ради, голова фракції «Слуга Народу» ЗМР

Регіна Харченко
Регіна Харченко

Минулого року на політичній арені Запоріжжя з’явилася ще одна молода і активна жінка – юристка Регіна Харченко, депутатка Запорізької міської ради, голова фракції «Слуга Народу» у міській раді. Жінка активно проявила себе під час славнозвісного протистояння депутатів міської ради з колишнім мером Володимиром Буряком, що завершилося звільненням останнього з посади. Компетентна, інтелігентна та фахова депутатка стала однією з головних публічних осіб гострих подій, що розгорталися влітку у сесійній залі. Відстоюючи права городян, Регіна здобула симпатії запоріжців, які, переконані, стануть у нагоді у подальшій політичній діяльності. Тому наше видання віддало п’яту сходинку рейтингу саме їй.

Подписывайтесь на Акцент в
06.01.2022 15:40


Об Авторе

Андрей Нестеренко