Війна, Новини, Події, Фото-відео

ЗСУ FPV-дронами влаштували полювання на збентежених окупантів на Запоріжжі (ВІДЕО)

ЗСУ FPV-дронами влаштували полювання на збентежених окупантів на Запоріжжі (ВІДЕО)
11.12.2023 10:15

Ефектним знищенням штурмової групи росіян на Запоріжжі знову відзначилися пілоти підрозділу WILD DIVISION 82-ї десантно-штурмової бригади.

Чергове відео роботи наших захисників на Токмацькому напрямку опублікував волонтер Сергій Стерненко, інформує Акцент.

Тотальний русоріз влаштували росіянам воїни Wild Division 82 оДШБр! Збентежені окупанти зустрілись із вашими дронами та передумали ходити у наступ на Запорізькому напрямку. Дякую, що даєте війську дрони!, — написав у своєму Твіттер Стерненко

На відео можна побачити як україньскі пілоти БПЛА влаштували полюванню на окупантів, що намагалися йти у штурм. Окрім ударів БПЛА по піхоті противника також застосувавались касетні снаряди. У підсумку можна побачити, як один російський загарбник намагається ухолитися від дрону, але врешті FPV-камікадзе в останній момент змінює напрямок ружу і знаходить більш цікаву ціль — російську БМП, на броні якої кучно сидять відразу три росіянини.

Події відбулися поблизу н.п. Вербове.

Як відомо, 82-га бригада ДШВ діє в смузі Роботине — Вербове. В останні тижні росіяни значно посилили тут тиск, і нажаль, змогли просунутися з півдня в бік Роботиного. Зараз тут тривають жорсткі зустрічні бої.

Раніше Акцент повідомляв офіційну інформацію щодо штурмів росіян на Запорізькому напрямку від Генштабу ЗСУ.

ВАЖЛИВО. Допомогти підрозділам, що ведуть бойові дії на Запорізькому фронті, зокрема, ротам ударних БПЛА можна за посиланнями:

Підписуйтесь на Акцент в
11.12.2023 10:15


Об Авторе

Александр Чубукин