Війна, Новини, Події, Фото-відео

ЗСУ на Лівому березі беруть в полон морських піхотинців рф (ВІДЕО)

ЗСУ на Лівому березі  беруть в полон морських піхотинців рф (ВІДЕО)
27.11.2023 10:45

Не дивлячись на постійні потужні атаки росіян, скиди авіабомб, плацдарм ЗСУ на лівому березі Дніпра під Херсоном не тільки утримується нашими воїнами, але й розширюється.

Як інформує Акцент, в мережі опублікували відео успішних дій бійців морської піхоти та суміжних підрозділів ЗСУ у н.п. Кринки Херсонської області.

Так, близьким до ЗСУ телеграм-каналом Миколаївський Ваньок були опубліковані відео з полоненим 810-ї бригади морської піхоти рф, а також кумедним епізодом з кулеметником тих же морських піхотинців рф в районі н.п. Кринки, на Лівому березі Дніпра Херсоньскої області.

Друге відео примітно тим, що росіянин знімав на телефон кадри роботи свого товариша-кулеметника, в результаті чого того було «зкошено» віддачею від свого ж кулемета. Потім, як стверджує Миколаївський Ваньок росіяни потрапили до полону. Відтак відео і потрапило в мережу.

Оперативна обстановка на Ліому березі

Останні геолоковані кадри бойових дій вказують на те, що ЗСУ зуміли розширити зону контролю в н.п. Кринки в східному напрямку в бік н.п. Корсунка. Також ЗСУ утримують частину лісового масиву на південь від Кринок.

Кадри місця знищення російського БТР-82а, який перед цим веде вогонь по позиціях ЗСУ, можуть свідчити про розширення зону контролю в Кринках далі на схід. Також цікавим фактом є час прильоту БПЛА для знищення ворожого БТР (1 хв 20 сек). На думку західних аналітикоів, це може свідчити про наявність баз операторів ударних БПЛА поблизуцієї місцевості, тобто на Лівому березі. Дивіться нижче повне відео від «Мадяру»:

Також в мережі практично щодня з’являються свіжі відео присутності ЗСУ на лівому березі Дніпра в Херсонській області.

Підписуйтесь на Акцент в
27.11.2023 10:45


Об Авторе

Александр Чубукин