Війна, Новини, Події, Фото-відео

ЗСУ накрили полігон з росіянами на Херсонщині: більше 60 загиблих (ВІДЕО)

ЗСУ накрили полігон з росіянами на Херсонщині: більше 60 загиблих (ВІДЕО)
22.02.2024 08:07

Другий день поспіль ЗСУ накривають ракетами HIMARS  полігони з російськими військовими на окупованих територіях. Після удару по Трудовському на Донеччині, вчора було ліквідовано велику кількість окупантів на Херсонщині.

Як інформує Акцент, відео удару трьома ракета по скупченню трьох груп росіян опублікував у своєму телеграм-каналі близький до ЗСУ автор “Миколаївський Ваньок”.

Як стверджується події відбулися в районі Олешківських пісків поблизу населеного пункту Подо-Калинівка. Росіяни з кількох підрозділів вишукувалися в очікуванні командування, як очікується перед черговим штурмом Кринок. Ліквідовано щонайменше 60 окупантів.

Русняві командири знову відрізняються великим розумом і винахідливим методом злити своїх підлеглих. полігон поблизу Подо-Калинівки Херсонської області керівництво угруповання «Дніпро» приїхало з перевіркою вогневої підготовки підрозділів, яких готують на марні штурми н.п Кринки як видно на відео, проводилися спільні заняття підрозділів 328 дшп, 810 ОБрМП та 81 сап рф мінус командирський склад та мінус близько 60 бійців прямо на пісочку. Дякую колегам із ЗСУ за чітку розвідку та точність ракет. Гадаю, варто ще одного генерала вліпити якомусь хмиру за нібито «взяття» чогось, у цьому випадку за оперативне злиття особового складу так тримати, — пише Миколаївський Ваньок.

Скріншот з відео після ракетного удару по скупченню росіян

Нагадаємо перед цим, ЗСУ накрили з HIMARS полігон росіян поблизу н.п. Трудівське, що під Волновахою на Донеччині. Там було ліквідовано за останніми даними 68 окупантів, переважно із Забайкалля.

Підписуйтесь на Акцент в
22.02.2024 08:07


Об Авторе

Александр Чубукин