Новини, Суспільство, Україна

Чи будуть влітку проблеми зі світлом: відповів очільник Міненерго

Чи будуть влітку проблеми зі світлом: відповів очільник Міненерго
25.05.2023 17:28

Міністр Герман Галущенко розповів, чи очікується влітку дефіцит електроенергії в Україні.

Як зазначив очільник Міненерго в інтерв’ю “Ми-Україна”, ситуація з дефіцитом електроенергії влітку можлива лише теоретично, передає «Акцент».

“Ми закликаємо заощаджуємо електроенергію і це вже маст, це наші правила. І питання не в тому, що умовно зараз є профіцит, але навіть в профіциті важливо, щоб люди звикли до того, щоб заощаджувати електроенергію. Насправді будемо дивитися, на скільки зросте споживання. Тобто ситуація теоретично можлива з дефіцитом електроенергії. В такому випадку будемо безумовно максимально задіювати механізми імпорту”, – пояснив Галущенко.

При цьому він додав, що наразі є рішення щодо збільшення потужності для імпорту.

“Відповідно, ми враховуємо, що це може бути ефективно використано в такому разі. Але ключове – ми вже маємо розуміти, що ми живемо в війні. І дуже важливо виходити з того, що заощаджувати треба постійно. Незалежно від того чи у вас виключають світло, чи не виключать. Оце теж дуже важливо”, – наголосив міністр енергетики.

Разом з тим він висловив захоплення українцями, які взимку готові були сидіти без світла “лише для того, щоб просто показати тим варварам, що ми сильні і вони ніколи не переможуть нас”.

Підписуйтесь на Акцент в
25.05.2023 17:28


Об Авторе

Игорь Гурьев