Новини, Україна, Экономика

Пенсійний фонд зробив важливу заяву

Пенсійний фонд зробив важливу заяву
02.03.2024 09:51

З 1 березня 2024 року, уряд України активно взявся за забезпечення соціальних виплат своїм громадянам, запускаючи важливий етап фінансування пенсій та інших страхових виплат за місяць березень. В цьому контексті було здійснено кілька ключових фінансових розподілів.

Про це повідомили на офіційній сторінці Пенсійного фонду України у Фейсбуці.

  1. Пенсійні виплати через «Укрпошту».Особлива увага була приділена пенсіонерам, для яких через відділення «Укрпошти» було спрямовано імпозантну суму в розмірі 787,6 мільйонів гривень. Це забезпечило стабільність та своєчасність виплат, важливих для підтримки достойного рівня життя старшого покоління.
  2. Фінансування лікарняних листів. На оплату лікарняних було виділено 60,5 мільйонів гривень. Це забезпечує підтримку тим, хто тимчасово не може працювати через хворобу, дозволяючи їм сконцентруватись на відновленні без зайвого фінансового тиску.

В перший день місяця, Пенсійний фонд України продемонстрував високу ефективність, надавши 49 тисяч послуг. Це включало консультації, допомогу у вирішенні адміністративних питань та забезпечення доступу до необхідної інформації для осіб, які звернулись за допомогою. Така активність відображає зобов’язання держави бути поруч зі своїми громадянами, особливо у вирішенні пенсійних та соціальних питань.

Підписуйтесь на Акцент в
02.03.2024 09:51


Об Авторе

Яна Учаева