Під Запоріжжям сапери виявили залишки ракети ЗРК С-300

Впродовж доби сапери ДСНС виявили і вилучили 1 одиницю залишків ракети від зенітно-ракетного комплексу С-300.

Вибухонебезпечний предмет, виявлений у Запорізькому районі, знищений відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки. Про це повідомляє прес-служба ДСНС

Окрім цього, 17 лютого внаслідок обстрілів російськими окупантами рятувальники ліквідували 1 пожежу у населенному пункті Пологівського району. Так, в Оріхові вогнеборці приборкали загоряння житлового будинку на загальній площі 100 кв.м. Подробиці з’ясовуються.

Для забезпечення побутових потреб населення рятувальники здійснили підвіз 20 тонн технічної води у Гуляйполі , Оріхові та смт Степногірськ. Всього від ГУ ДСНС для ліквідації пожеж і надання допомоги залучалося 26 рятувальників та 5 одиниць техніки.

Підписуйтесь на Акцент в
Ірина Крамаренко
Редактор