Війна, Новини, Події, Суспільство

СБУ затримала Богуслаєва (ФОТО)

СБУ затримала Богуслаєва (ФОТО)
22.10.2022 17:59

В’ячеслава Богуслаєва, багаторічного президента та власника «Мотор-Січ» під конвоєм везуть до Києва.

СБУ затримала В’ячеслава Богуслаєва за підозрою у державній зраді. Про це повідомляють ряд Телеграм-каналів, інформацію про затримання також підтверджують джерела Акцента в правоохоронних органах.

Як зазначається, Богуслаєва нібито підозрюють у державній зраді, зараз його під конвоєм везуть до Києва.

«Щойно з надійних джерел стало відомо про арешт одного з найбагатших людей країни — запорізького “моторівського” князька Вячеслава Богуслаєва. Зараз його везуть до Київа під конвоєм.

Суть справи поки з’ясовуємо, але стаття відома — “Державна зрада”. Цей злочин під час дії військового стану, який запроваджено в Україні з лютого, тягне на довічне ув’язнення з конфіскацією всього майна.

На хвилиночку — Богуслаєв був депутатом 5-го, 6-го, 7-го та 8-го скликань Верховної Ради, доктор технічних наук, професор. В свій час навіть став Героєм України. Ймовірно “Діда” триматимуть до суду в Лук’янівському СІЗО,» — зазначає перше джерело.

ОНОВЛЕНО. Наразі невідомо у якому статусі Богуслаєва доправляють до Києва і чи висунуті йому якісь звинувачення. Інформацію про затримання Богуслаєва підтверджують також інші ЗМІ, зокрема ОBOZREVATEL.

У свою чергу військовий журналіст Андрій Цаплієнко повідомив деталі затримання та справи:

«Мені стало відомо, що Департамент контррозвідки разом з головним слідчим управлінням СБУ затримали президента та співвласника «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва. Його зараз везуть до Києва.
Його підозрюють в постачанні двигунів та запчастин до них для російських гелікоптерів Мі-8, Мі-28 та Ка-52.
Тих самих, які протягом кожного з 240 днів війни завдавали та завдають ударів по українських воїнах.
Схема постачання була багатоступеневою та працювала через три країни. Близький Схід, Європа, Азія. Які саме, невдовзі дізгаємося від Служби Безпеки.
Разом з Богуслаєвим затримали і начальника Департаменту зовнішньоекономічної діяльності «Мотор Січ».
Керівництво СБУ поки що виконує свою обіцянку дотягнутися до всіх високопоставлених російських агентів, якими б недосяжними для правосуддя вони себе не вважали».

Також в мережі з’явилися фото з будинку Богуслаєва. Їх опублікував журналіст Роман Бочкала.

Довідка. ПАТ «Мотор Січ» – одна з провідних у світі корпорацій з розробки, виробництва, ремонту та сервісного обслуговування авіаційних газотурбінних двигунів для літаків та вертольотів, а також промислових газотурбінних установок. Підприємство розташоване в Шевченківському районі міста Запоріжжя.

Підписуйтесь на Акцент в
22.10.2022 17:59


Об Авторе

Сергей Николаев