У Генштабі дали оцінку ситуації на Запорізькому напрямку (КАРТА)

У Генеральному штабі ЗСУ надали оперативну інформацію станом на ранок 27 жовтня щодо російського вторгнення, зокрема – про ситуацію на Запоріжжі.

Портал Акцент зібрав усю інформацію щодо обстановки на Запорізькому напрямку.

Як зазначили в пресслужбі Генштабу ЗСУ, протягом доби противник завдав 18 авіаційних та 4 ракетні удари і здійснив 56 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Ворожих ударів зазнали міста Куп’янськ, Дружківка та Запоріжжя.

Водночас, як зазначили у прес-центрі, на тимчасово захоплену територію Запорізької області продовжують прибувати російські військовослужбовці, мобілізовані тиждень тому.

“У зазначеного особового складу відсутня мотивація та бажання брати участь у бойових діях на території України, фіксуються непоодинокі випадки дезертирства”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначили у Запорізькій ОВА, на Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін.

“Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби ворог здійснив обстріли позицій українських захисників застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення”, – йдеться в повідомленні.

Також, військовий оглядач Богдан Мірошніков ввечері 26 жовтня дав свою оцінку ситуації на Запорізькому напрямку: так, основні локальні бої точаться у районі П’ятихаток, Костянтинівки та Марфопіля.

“Успішна контрбатарейка та артдуелі традиційно в напрямку Копаней Лінія фронту змін не зазнала ЗСУ продовжують знайомити чмобіків з боліт з сучасними засобами ураження”, – зазначив експерт.

Карта: Deep State

Як зазначили на Facebook-сторінці Запорізької окремої бригади територіальної оборони, воїни Окремого батальйону територіальної оборони м. Запоріжжя Запорізької бригади ТрО виконують поставлені командуванням бойові завдання тримаючи лінію оборони 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Дивіться також:

Тематичне зображення – джерело Генштаб ЗСУ у Facebook.

Підписуйтесь на Акцент в
Александр Коваль
Редактор