У Запоріжжі після ракетного удару загинув відомий хірург-онколог

10 жовтня 2022 року, внаслідок ворожого ракетного обстрілу рф мирного міста Запоріжжя, загинув лікар-хірург абдомінального відділення Запорізького регіонального протипухлинного центру Гавриленко Тарас Сергійович.

Про це повідомили у прес-службі Запорізького протипухлинного центру.

Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й інших людей, які знали Тараса Сергійовича. Колектив ЗРПЦ глибоко сумує з приводу непоправної втрати і висловлює щирі співчуття родині з приводу передчасної смерті турботливого сина, гарного чоловіка, люблячого батька, рідного брата та вірного друга.

Нехай світла пам’ять про Тараса Сергійовича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій. Вічна пам’ять! – йдеться у повідомленні.

Віддати останню шану Тарасу Сергійовичу, можна буде 14.10.2022 року об 11.00 годині в приміщенні Запорізького регіонального протипухлинного центру.

Нагадаємо, що 10 жовтня , близько 2 години ночі терористичні війська РФ завдали чергового ракетного ракетного удару по Запоріжжю.

Так, ракети влучили в один з житлових кварталів Запоріжжя: було зруйновано під’їзд багатоповерхівки, дитячий садок та гімназію.  Фоторпеортаж з місця події можна подивитися за посиланням.

Всього за останні дні після обстрілів у Запоріжжі загинули 74 людини.

Ірина Крамаренко
Редактор