Новини, Суспільство, Україна

В Україні анонсували покарання для чоловіків, які незаконно виїхали з країни під час війни

В Україні анонсували покарання для чоловіків, які незаконно виїхали з країни під час війни
25.05.2023 15:03

В Україні готується законопроект щодо покарання чоловіків, які незаконно виїхали з країни під час війни. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Зараз у країні не передбачено жодних покарань для осіб, які незаконно перетнули кордон та повернулися в Україну. Міністр вважає, що після закінчення війни держава повинна зробити все можливе, щоб нагадати кожному громадянинові про його дії під час конфлікту, зокрема про тих, хто нелегально перетнув кордон.

За словами Клименка, ця ініціатива стане спільною для Кабінету міністрів та депутатів Верховної Ради. Він також зазначив, що вивчається міжнародний досвід, яким чином ставитись до громадян, які вже порушили закон один раз. Міністр вважає, що такі особи повинні нести відповідальність за порушення закону, можливо, через обмеження їхнього подальшого пересування за кордон.

На даному етапі немає конкретних подробиць щодо запропонованого закону. Подальший розвиток подій вимагає уточнень з боку уряду та парламенту, а також розгляду і затвердження відповідною процедурою.

Підписуйтесь на Акцент в
25.05.2023 15:03


Об Авторе

Яна Учаева