Новини, Політичні новини

Владислав Куценко: Керівники медзакладів, котрі причетні до сумнівних схем – відповідатимуть за законом

Владислав Куценко: Керівники медзакладів, котрі причетні до сумнівних схем – відповідатимуть за законом
20.03.2023 12:50

Керівництво облради відреагувало на ситуацію в Запорізькій обласній дитячій лікарні, де на цьому тижні проводились обшуки в рамках кримінального провадження щодо закупівлі томографу за завищеною ціною.

На нараді з керівниками обласних медичних закладів, установ, та навчальних медичних закладів, заступник голови Запорізької обласної ради, керівник Запорізької «Батьківщини», Владислав Куценко закликав директорів лікарень максимально виважено ставитись до закупівель за бюджетні кошти.

«Вважаю ганебними випадки, коли керівники окремих медичних закладів під час війни дозволяють собі розтрати мільйонів гривень на закупівлю обладнання за завищеними цінами. Наслідком цього є обшуки, слідчі дії та ганьба на всю область. Тож, ще раз закликаю керівників всіх комунальних підприємств та установ максимально виважено ставитись до витрачання кожної бюджетної копійки. З якої б гори та з якою б наполегливістю до керівника не надходили сумнівні вказівки, — відповідальність за їх реалізацію насамперед нестиме саме він. І простою доганою тут не відбутись. Підпис під сумнівною оборудкою може коштувати керівникові не лише посади, а й кількох років життя у в’язниці», — наголосив Куценко.

За його словами це стосується й тих, хто керуючись власним інтересом, тишком намагається в ручному режимі впливати на роботу обласних комунальних медзакладів.

«Пацієнти мають доправлятись до лікарень рівномірно та відповідно до їх стану. Коли йдеться про життя та здоров’я людини не може бути й мови про якісь усні приватні домовленості. Лише чіткі дії за протоколом», — зазначив Владислав Куценко коментуючи нарікання директорів обласних лікарень не те, що «швидка допомога» доправляє пацієнтів не до профільних лікарень, а до медзакладів, з якими є приватні домовленості.

Крім того, на нараді пролунали численні нарікання з боку директорів обласних медичних закладів на діяльність окремих працівників Департаменту охорони здоров’я Запорізької ОДА, котрі штучно створюють перешкоди в діяльності окремих медичних закладів. Керівник Запорізької «Батьківщини» заявив, що ці скарги гарантовано не залишаться без уваги.

Підписуйтесь на Акцент в
20.03.2023 12:50


Об Авторе

Сергей Николаев