Запоріжців попередили про можливий масований ракетний удар РФ по Запоріжжю у три фази

У Штабі оборони Запорізького краю попередили про очікуваний масований удар у три фази.

Про це інформує Акцент з посиланням на Telegram-канал Штабу оборони Запорізького краю.

Як зазначається у прес-центрі, 10 жовтня усього очікується масований ракетний удар у три фази.

“Шановні земляки! Будьте дуже обачні сьогодні, перемістіться в укриття і чекайте поки цей жах закінчиться. 10.10.2022 очікується масований ракетний удар. Планується що він буде в 3 фази: 1 – задіяння масованого ракетного удару щоб українська ППО використала весь наявний Б/К на установках; 2 – майже одразу (поки ППО не встигне підготоватися) удар по енергетичним об’єктам. 3 фаза – удар по військовим об’єктам. Очікується задіяння всіх наявних в РФ носіїв ракетного озброєння. Інформація підтверджена всіма наявними джерелами союзників”, – йдеться в повідомленні пресслужби.

Нагадаємо: як раніше повідомляв Акцент, за повідомленням очільника ЗОВА, ворог вночі 10 жовтня випустив по Запоріжжю 7 ракет, ймовірно С-300. Так, в результаті потраплянь пошкоджені об’єкти інфраструктури та високовольтні електромережі. Через це у місті можливі перебої з електропостачанням і рухом електротранспорту.

Також, як інформував Акцент, 7 жовтня, відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому були розглянуті два питання.

Александр Коваль
Редактор