Новини, Суспільство, Україна

Затримка виплат ВПО: що буде із заборгованістю

Затримка виплат ВПО: що буде із заборгованістю
25.05.2023 18:32

В Уряді вважають, що заборгованість перед ВПО має бути погашена, тому що для багатьох це єдине джерело доходу.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на прес-службу Мінреінтеграції.

Переселенці не повинні страждати через розбіжності між окремими відповідальними відомствами. Затримка виплат створює соціальну напругу. Люди повинні отримувати виплати допомоги на проживання в чіткі строки. Адже для багатьох із них це єдине джерело доходу, — сказала очільниця міністерства Ірина Верещук.

Міністерство фінансів спільно з Мінсоцполітики мають опрацювати питання щодо внесення змін до відповідної бюджетної програми аби внутрішньо переміщенні особи отримали усі соціальними виплати протягом другого виплатного періоду.

На необхідності негайного вирішення цього питання також наголосив на черговому засіданні Уряду Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Коли прийдуть кошти ВПО?

Перерахування бюджетних коштів переселенцям здійснюється Міністерством соціальної політики АТ «Ощадбанк» щомісяця до 3, 13, 23 числа на підставі реєстру ВПО для виплат допомоги.

При цьому у відомстві зазначили, що якщо грошова допомога не надійшла на початку місяця або ж у середині місяця, то необхідно почекати до кінця місяця. Кошти будуть обов’язково зараховані на вашу картку.

Крім того, у відомстві наголосили, що головною причиною затримки є технічні проблеми. Це означає, що всі українці, які мають право на отримання виплат, на 100% їх не отримають. До того ж, у зв’язку з технічними проблемами можуть відбуватися певні затримки.

Українцям також роз’яснили, що якщо виникають затримки та виплати не надходять на рахунок більше місяця, то це через технічні проблеми, які необхідно усувати у найкоротший термін. Якщо виплати довгий час не надходять вам на рахунок, необхідно особисто звертатися для з’ясування причин затримки.

Підписуйтесь на Акцент в
25.05.2023 18:32


Об Авторе

Игорь Гурьев