Війна, Новини, Події

Журналіст Цаплієнко розповів деталі затримання та звинувачень Богуслаєва (ФОТО)

Журналіст Цаплієнко розповів деталі затримання та звинувачень Богуслаєва (ФОТО)
23.10.2022 09:44

Стали відомі подробиці навколо затримання СБУ президента ПАО «Мотор Січ» та фактичного власника підприємства В’ячеслава Богуслаєва. Також затримано одного із топ-менеджерів заводу.

Обставини вчорашнього затримання та звинувачень Богуслаєва у своєму Телеграм-каналі повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко. Про це повідомляє Акцент.

За словами журналіста, Богуслаєва підозрюють у сприянні та організації постачання запчастин до ударних вертолітів ЗС рф, які використовуються у агресії проти України.

«Мені стало відомо, що Департамент контррозвідки разом з головним слідчим управлінням СБУ затримали президента та співвласника «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва. Його зараз везуть до Києва.
Його підозрюють в постачанні двигунів та запчастин до них для російських гелікоптерів Мі-8, Мі-28 та Ка-52.
Тих самих, які протягом кожного з 240 днів війни завдавали та завдають ударів по українських воїнах», — пише Цаплієнко
.

Журналіст зазначає, що в схемі постачань були задіяні відразу три країни з разних континентів.

«Схема постачання була багатоступеневою та працювала через три країни. Близький Схід, Європа, Азія. Які саме, невдовзі дізгаємося від Служби Безпеки.
Разом з Богуслаєвим затримали і начальника Департаменту зовнішньоекономічної діяльності «Мотор Січ».
Керівництво СБУ поки що виконує свою обіцянку дотягнутися до всіх високопоставлених російських агентів, якими б недосяжними для правосуддя вони себе не вважали», — зазначає Андрій Цаплієнко
.

ОНОВЛЕНО. А ось і деталі затримання президента ПАТ Мотор Січ Вячеслава Богуслаєва від СБУ.

▪️За даними слідства, він та начальник одного з департаментів компанії причетні до схеми передачі окупантам товарів військового призначення, зокрема авіадвигунів, для штурмової авіації рф.

▪️Отриману продукцію росіяни використовували для виробництва та ремонту ударних вертольотів типу: Мі-8АМТШ-ВН «Сапсан», КА-52 «Алігатор» та Мі-28Н «Нічний мисливець».

Їм оголосили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ст. 111-1 (колабораційна діяльність);
  • ст. 111-2 (пособництво державі агресору).

Довідка. ПАТ «Мотор Січ» – одна з провідних у світі корпорацій з розробки, виробництва, ремонту та сервісного обслуговування авіаційних газотурбінних двигунів для літаків та вертольотів, а також промислових газотурбінних установок. Підприємство розташоване в Шевченківському районі міста Запоріжжя.

Підписуйтесь на Акцент в
23.10.2022 09:44


Об Авторе

Александр Чубукин